درباره ما

معرفی گروه طراحی وب ۶گام


معرفی گروه طراحی وب ۶گام

گروه طراحی وب ۶گام با بهره گیری از کارشناسان و متخصصان در زمینه طراحی وب سایت ، بهینه سازی وب سایت ، برنامه نویسی ، طراحی گرافیکی و دیجیتال مارکتینگ در خدمت شماست.

تاریخچه گروه طراحی وب ۶گام

با بیش از ۱۵ سال تجربه در زمینه طراحی وب سایت ، بهینه سازی وب سایت ، پشتیبانی و به روز رسانی وب سایت و طراحی و اجرای سی دی های مالتی مدیا آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.


طراحی وب سایت

در این ۱۵ سال ابتدا صرفا به کار طراحی وب سایت و برنامه نویسی وب به زبان html پرداختیم و پس از آن با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا سعی کردیم وب سایت هایی به روز تر و با امکانات بیشتر را برای مشتریان طراحی نماییم


بیشتر از طراحی وب سایت

در ادامه و از ۱۰ سال پیش خدمات هاستینگ را نیز به خدمات خود اضافه نمودیم. از حدود ۳ سال پیش سرویس پیامک را راه اندازی نمودیم و در سالهای اخیر خدمات دیجیتال مارکتینگ و بهینه سازی وب سایت های مشتریان را در لیست خدمات خود داریم.

چرا گروه طراحی وب ۶گام

تجربه

این گروه دارای بیش از 15 سال تجربه در امور مربوط به طراحی سایت می باشد و سابقه همکاری با شرکت ها و سازمان های دولتی ، خصوصی و اشخاص حقیقی همچون پزشکان و کارشناسان محترم را دارد.

دانش روز

همواره آخرین دست آورد ها و تکنیک های طراحی سایت و بهینه سازی محتوای سایت را رصد کرده و در پروژه های خود اعمال می نماییم.

مشتری مداری

افتخار داریم که اعلام کنیم آنچه ما را در راه نگه داشته و باعث شده بتوانیم در خدمت شما باشیم مشتریان راضی بوده اند که ما را به دیگران نیز معرفی کرده اند.

قیمت

سعی میکنیم فرایند ها و نرم افزار های مورد نیاز مشتری را بخوبی تحلیل نماییم و سیستمی را پیاده سازی کنیم که بهترین بازدهی را داشته و هزینه ای منصفانه برای او داشته باشد.

سهولت استفاده

تلاش کرده ایم که وبسایت های قابل ارائه را به شکلی آماده کنیم که مشتریان محترم با حداقل دانش نرم افزاری بتوانند از آنها استفاده و آنرا مدیریت کنند.

ورود اطلاعات اولیه

سایتهایی زیادی وجود دارند که قالب های آماده برای فروش دارند اما افراد کمی هستند که می توانند از آنها استفاده کنند و برای خود سایتی قابل ارائه و آبرومند ایجاد کنند، ما تلاش کرده ایم که این مشکل را برای مشتریان حل کنیم و ورود اطلاعات سایت را برای مشتریان انجام دهیم و عملا یک سایت سفارشی تحویل دهیم.

مزیت های گروه طراحی وب ۶گام

parallax background

سایت خود را سفارش بدهید


همین حالا وبسایت خود را انتخاب کنید و سفارش دهید. پیش از اینکه رقبا وب سایت خود را راه اندازی کنند از آنها سبقت بگیرید.